نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را معرفی نمایند.

لذا به اطلاع کلیه علاقمندان و فعالان در این حوزه مهم و کلیدی می رساند نهمین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ ۲۰ الی ۲۳ تیر ماه ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

مفتخریم در نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه شیرینی تجارب و دستاوردهای نوین آموزشی را با شما قسمت کنیم. تیم موسسه اقتصاد ایرانیان مشتاقانه حضور ارزشمندتان را محل برگزاری این نمایشگاه، سالن ۳۸، غرفه ۴۱۹ ارج می­نهد.

با این امید که برگزاری این رویداد بزرگ با مشارکت کلیه دست اندرکاران، گامی رو به جلو در راستای اعتلاء و انعکاس هر چه بیشتر توانمندیهای شرکت های حاضر در داخل و حوزه بین الملل باشند.