با ما آشنا شوید

موسسه مطالعات و پژوهش های اقتصاد ایرانیان بر مبنای ایده ایجاد یک بستر برای گردآوری و ارائه اطلاعاتی عمل گرایانه در دو حوزه اقتصاد و مدیریت شکل گرفت. هدف ما در موسسه ارائه خدماتی با کیفیت و بر پایه دانش و تجربه است. به همین دلیل است که عنصر کاربردی بودن را در طراحی خدمات و محصولاتمان در نظر داشته ایم.

vision

چشم‏ انداز موسسه

موسسه مطالعات و پژوهش های اقتصاد ایرانیان، برندی معتبر در زمینه ارائه خدمات حرفه ‏ای، پیشرو و برتر به بنگاه‏ها و آحاد فعال در سطح کشور و منطقه است. برآورده ساختن نیازهای پژوهشی و اطلاعاتی در حیطه اقتصاد و سرمایه‏ گذاری، مدیریت و مهارت‏ های فردی در بالاترین سطح کیفی؛ و ارائه راهکارهای اثربخش و کارا به اقتضای نیاز بنگاه‏ ها، این موسسه را در تراز مرجعی شاخص و فرادست، در فرآیند تصمیم‏ گیری سازمان‏ ها قرار داده‏است. ما پیشگام در تجمیع و به‏ کارگیری روزآمدترین علوم کاربردی، پیرامون ایجاد زنجیره ارزش اطلاعات و ارائه بهینه آن به افراد و کسب‏ وکارها هستیم.

برندی معتبر در سطح کشور و منطقه باشیم.
در فرآیند تصمیم گیری افراد و کسب و کار ها موثر باشیم.
اطلاعاتی که میدهیم همواره به روز و کاربردی باشد.

بیانیه ماموریت موسسه

ما به عنوان موسسه ای با تجربه و سرآمد، خود را متعهد به کیفیت، خدمت مداری و بهبود مستمر کرده‏ایم. واقع‏ بینی و شفافیت برخاسته از نگاه علمی و کارشناسانه، از این موسسه، تکیه‏ گاهی معتمد و مطمئن برای خدمت‏ گیرندگان ساخته است. پی‏ریزی و پایشِ شبکه گسترده خبرگان و بسطِ همکاری‏ ها در ابعاد بین‏ المللی، بر توانِ ما در تحقّق چشم‏ اندازهای موسسه افزوده‏ است. ایجاد و تسرّیِ فضا و فرهنگِ کارِ گروهی و هم ‏افزا به منظورِ شکوفایی فردی و جمعی، ارج نهادن به مولفه‏ های تعالی، و ارائه خدمات با رویکرد توانمندسازیِ افراد و بنگاه‏‎ ها، میثاقِ جمعی ما در این موسسه است.

متعهد به کیفیت، خدمت مداری و بهبود مستمر هستیم.
شبکه ای از خبرگان را پی ریزی و پایش می کنیم.
فضا و فرهنگ کار گروهی را ارج می نهیم.
در جهت توانمند سازی افراد و بنگاه ها می کوشیم.
mission
comvalue

ارزش‏ های موسسه

صداقت: درستی در انجام امور و صحّت در انتقال نتایج
تخصص: سنجش دقیق، دانش روزآمد، روش کارا، منش حرفه ای
پیگیری تعالی: کوشش مداوم برای فراتر رفتن از انتظارات خدمت گیرندگان
پاسخگویی: اتخاذ مسئولیت امور فردی و جمعی
همکاری و تشریک مساعی: کار گروهی به منظور دست‏یابی به اهداف فردی و جمعی
اشتیاق و وفاداری: شوق و انرژی تیمی برای فراهم آوردن برترین کیفیت کاری و پایبندی به اسلوب عملکرد موسسه

sokhanmodir

سخن مدیر عامل

باور من و همکارانم در موسسه بر این بنیاد استوار است که امروز، رویکرد علمی و کاربردی به دو حوزه مدیریت و اقتصاد، یک استراتژی کلیدی و تعیین کننده برای حصول موفقیت در امر سرمایه گذاری و بنگاه داری است. از این رو تلاش کرده ایم بستری مطمئن و پویا را برای بسط مفاهیم و آموزه های این دو حوزه فراهم کنیم. امید آن داریم به سهم خودمان، به وسع دانش مان و به قدر تلاشمان گامی در جهت اعتلا و ارتقای میهنمان برداریم.