همایش رونق تولید و صادرات

برای نخستین بار در کشور اولین باشگاه رونق تولید و صادرات با همکاری موسسه اقتصاد ایرانیان در سمنان افتتاح خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان ، منوچهر صادقی ، مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری سمنان با اعلام این خبر گفت : این باشگاه برای نخستین بار در ایران و بمنظور جلب مشارکت و حمایت از بخش خصوص درحل مشکلات رونق صادرات در استان سمنان ایجاد خواهد شد و سعی برآن است تا با بهره گیری از دانش متخصصان بین المللی و همکاری با مراکز علمی و تخصصی دنیاز زمینه ی سرمایه گذاری و رونق تولید بیشتر در استان سمنان فراهم آید .

صادقی اضافه کرد : بمنظور تحقق شعار سال ۱۳۹۶ با عنوان اقتصاد مقاومتی ، تولید-اشتغال در نظر داریم تا ۸ همایش تخصصی در این عرصه را برگزار نموده و زمینه های تولید بیشتر و سرمایه گذاری بزرگتر را بیش از پیش در استان سمنان فراهم آوریم .

مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری سمنان این همایش ها را در موضوعات همایش انرژی ، گردشگری ، توسعه شرق ، ict ، دانشگاه و صنعت ، توسعه صادرات ، خدمات شهری و همایش بین المللی جذب سرمایه گذاری خارجی در رئنق تولید اعلام کرد و گفت : تا کنون دو همایش بزرگ اقتصادی در موضوع انرژی و گردشگری در استان سمنان برگزار گردیده و مابقی نیز تا پایان سال به انجام خواهد رسید .

صادقی همچنین اضافه کرد: طی سال گذشته اقدامات گسترده ای در عقد قرارداد با شرکتها و موسسات بزرگ داخلی و خارجی به انجام رسیده و مسئولان حوزه اقتصاد استان در آبان ماه سال گذشته ضمن گفتگو با مجری طرح IPU  ( واحدهای ترویج سرمایه گذاری) و آژانس بین المللی فموزا (مدیریت مناطق ویژه آزاد و اقتصادی) زمینه ی حضور و همکاری گسترده ی آنان با موسسات و شرکت های استانی را فراهم نموده است.

منوچهر صادقی با تاکید بر لزوم سرمایه گذاری و رونق تولید در استان سمنان گفت : باید وضعیت موجود در حوزه صادرات واکاوی گردیده و زمینه های بسط و توسعه ی آن بیش از پیش در استان سمنان فراهم آید .

ایشان همچنین اظهار داشت با برگزاری همایش بزرگ رونق تولید و صادرات در عصر روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ، شعاع صادرات استان تا ۸۰ کشور دنیا گسترده خواهد شد و استان سمنان با سرعتی افزون به سمت توسعه ی پایدار و شکوفایی حرکت خواهد نمود.

در این همایش امیررضا حسنی، مدیر موسسه اقتصاد ایرانیان به عنوان یکی از سخنرانان این همایش حضور خواهند داشت.

 

محورها/سرفصل ها

رونق تولید و صادرات استان سمنان

استاد/اساتید

آقای دکتر خباز، استاندار سمنان
آقای دکتر خزایی، معاون وزیر اقتصاد و دارایی
آقای مهندس اسودی، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان سمنان
آقای مهندس جمعه ای، رئیس اتاق بازرگانی استان سمنان
آقای مهندس معماری، مجری طرح آی پی یو در استان سمنان
آقای امیررضا حسنی، مدیر موسسه اقتصاد ایرانیان

برگزار کننده

استانداری سمنان

روز سه شنبه ۱۹ ام اردیبهشت ۱۳۹۶ زمان 15 الی 18
مکان استانداری سمنان
پست الکترونیک Training@EghtesadIranian.ir تلفن رزرو 02188611819
نمابر 02188611819 پیامک 10004824545

ثبت نام رویداد

جهت رزرو و حضور در رویداد فوق لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • همکاران ما جهت تایید رزرو با این شماره با شما تماس می گیرند.
  • پست الکترونیک شما در سامانه ثبت می شود
  • لطفا نام رویداد مد نظر را اینجا وارد نمایید.