سلب مسولیت

سرمایه گذاری با ریسک بالا

معامله در بازارهای مالی مانند سهام، کالا، ارز، بورس و فرابورس ذاتا از ریسک بالایی برخوردار است. و اگر از اعتبارات اهرمی (leverage) نیز استفاده شود، این ریسک افزایش می یابد. ورود به این بازار ممکن است منجر به از بین رفتن بخشی از سرمایه و یا کل سرمایه شود. تعریف ریسک سرمایه گذاری آن است که فقط سرمایه ای در این بازار سرمایه گذاری شود که حیاتی و ضروری نباشد. شما باید قبل از اقدام به معامله اهداف سرمایه گذاری، میزان تجربه و میل به ریسک خود را بررسی کرده و در قالب پذیرش ریسک سرمایه گذاری، به اقدام برای معامله مبادرت ورزید. این اظهارنامه شامل تمامی ریسک های مرتبط با این بازارها و معاملات نیست و شما پیش از انجام معامله باید از همه ریسک های معاملات آگاه باشید.

نظرات و تحلیل ها

هر نظر، عقیده، تحلیل، مشاوره و اطلاعاتی که سایت موسسه اقتصاد ایرانیان از طریق وب سایت، پیام کوتاه، تلفن و جلسات حضوری در خصوص پتانسیل های حرکت بازار ارائه می دهد، به مثابه گزارش بوده و ضرورتا دقیق و صحیح نبوده و به دلیل ماهیت کلی بازارها این سایت در هیچ زمانی نمی تواند صحت آنها را تضمین نماید. بنابراین سایت موسسه اقتصاد ایرانیان هیچگونه مسئولیتی در قبال مشتری و شخص ثالثی که به حساب مشتری دسترسی داشته و بر مبنای این اطلاعات بطور مستقیم یا غیرمستقیم اقدام به معامله می نماید، نمی پذیرد.

سخت افزار، نرم افزار، ارتباطات اینترتی و مخابراتی

سایت موسسه اقتصاد ایرانیان هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان یا از دست رفتن فرصت معاملاتی ناشی از مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، عدم دسترسی به پورتال، مشکلات مخابراتی و ارتباطی، تاخیر یا خرابی در خطوط انتقال و بطور کلی هر شرایطی که منجر به تاخیر، اختلال یا عدم انتقال صحیح اطلاعات به مشتریان و یا دریافت اظهارات مشتریان شود، را نمی پذیرد.